+ 420 773 140 012 recepce@sportpenzionpohoda.cz Plzeňská 180, 326 00 Plzeň - Letkov

Firemní akce

Plánujete uspořádat firemní školení, poradu, konferenci, výjezdní zasedání a nebo teambuilding? Sportpenzion Pohoda vám nabízí moderní prostředí s nabídkou sportu a relaxace ve wellness centru.

Pro vaši firemní akci máme při připravený salonek s kapacitou 25 osob. Prostory restaurace s kapacitou 45 osob a nový multifunkční sál s kapacitou až 90 osob.

Všechny školící místnosti mají dostatek denního světla, jsou vybaveny wi-fi připojením k internetu, flipcharty, psacími potřebami, laserovým ukazovátkem s možností listování vaší powerpoint prezentací, nový sál navíc projektorem s ozvučením. Stoly uspořádáme tak, aby co nejlépe vyhovovali vašim potřebám. V průběhu akce se o vás postará proškolený tým našim zaměstnanců.

Váš balíček vám sestavíme na míru dle vašich požadavků, proto nás neváhejte kontaktovat. 

Nejlepší reklamou jsou pro nás spokojeni zákazníci, mezi které patří: Českomoravská stavební spořitelna, ČSOB, Pronap, Fernet Stock, Trost, inSITE, Bohemia Sekt sro, Dobré Finace, Pomocné Tlapky, Perseus personalni agentura, Raiffeisenbank, SGL GROUP - The Carbon Company, a další.

Chcete u nás pořádat svoji firemní akci? Napište nám!

 

Co o nás říkají naši zákazníci

Ve Sportpenzionu POHODA měla naše firma již dva vánoční večírky a jednu dvoudenní konferenci. Už tato skutečnost svědčí o tom, že se tam velmi rádi vracíme. Útulné prostředí, které zároveň splňuje požadavky firemních setkání. Jídlo výborné, obsluha taktéž. Nejvíce ale oceňujeme přístup, jak personálu, tak hlavně manažerky slečny Kraftové, která se nám snaží vyjít maximálně vstříc a nalézt řešení, které nám bude vyhovovat při zachování požadované úrovně setkání. Zároveň velmi vítáme přístavbu nové budovy. Sejde se nás vždy kolem 40 a prostory tohoto sálu nám skvěle vyhovují. Takže pro firemní setkání můžeme jen doporučit.
Dobré finance s.r.o.
Vánoční večírek - prosinec 2015
Venkovní osvětlené parkování zdarma Nekuřácký hotel Akceptujeme platební karty

Visa, MasterCard, JCB,
Dinners Club,
American Express

Check-in:

15.00

Check-out:

10.00

Fitness zdarma Wi-Fi zdarma Dětské hřiště a koupání zdarma

Naše ocenění